Mezinárodní
sympozium
rytého skla
5.–11. 9. 2005
úvod
organizační struktura sympozia
program sympozia, workshop
seznam účastníků a organizátorů
ceny sympozia
výběr z katalogu prací účastníků
sponzoři sympozia
Baláž Marek
CZ
Baťka Milan
CZ
Berger Andreas
A
Born Adolf
CZ
Coleman Katharine
UK
Čančík Arno
CZ
Derksen Eleonore
D
Dittrich Alfred
A
UK Dresman Ruth
UK
Fokin Alexander
RUS
Gillespie Heather
UK
Glössner Helfried
D
Hartmann Carolus
D
Hartog Menno
NL
Hlaveš Milan
CZ
Hoffmann Wolfgang
D
CZ Hubert Václav
CZ
Ibragimov Fidail
RUS
Indra Lieselotte
A
Ivanov Alexander
RUS
Ivanova Galina
RUS
Kazakova Ludmila
RUS
Kemr Vlasta
D
Klein Vladimír
CZ
CZ Kohoutová Marie
CZ
Kopecký Vladimír
CZ
Kotrejchová Radka
CZ
Kratochvílová Perla
CZ
Kurilov Adolf
RUS
Langhamer Antonín
CZ
Larva Petr
CZ
Lavrishcheva Elena
RUS
D Lípa Oldřich
CZ
Litvin Konstantin
RUS
Lorenc Jan
CZ
Majvaldová Ivana
CZ
Makovetskiy Vladimir
RUS
Menschhorn Sebastian
A
Merker Gernot
D
Merker Ursula
D
CZ Mishin Ivan
RUS
Nesvadba Petr
CZ
Nix Ramona Maria
D
Nix Wolfgang
D
Novotná Ivana
CZ
Nový Petr
CZ
Ogneva Marina
RUS
Oosters Tedda
BEL
AUS Paloveer Anneli
EST
Pánek Jan
CZ
Phipps Claudia
UK
Polanecký Jaroslav
CZ
Průcha Ladislav
CZ
Rajecký Ivan
CZ
Ritter Elena
D
Ritter Peter
D
AUS Ruszová Alena
CZ
Rybák Jaromír
CZ
Řezníková Kateřina
CZ
Saare Mare
EST
Sakai Tomoko
JPN
Shulman Leah
RUS
Sindelar Petra
D
Skuhravá Jitka
CZ
CZ Suchý Jiří
CZ
Šára Jaroslav
CZ
Šiler Antonín
CZ
Šurýn Lubomír
CZ
Švandrlíková Jana
CZ
Švarcová Jaroslava
CZ
Tejkl Petr
CZ
Thomas Bridget Jane
AUS
D Valný Petr
CZ
Vejrostová Markéta
CZ
Vobr Jan
CZ
Vögtli-Müller Gaby
CH
Vojtíšek Jan
CZ
Votrubová Jaroslava
CZ
Vydra Pavel
CZ
Wasmuth Verena
D
NL Welsing Lisette
NL
Welzel Josef
D
Wünsch Karel
CZ
Yesikova Yelena
RUS
Zelasko Stefanie
POL
Organizátoři
Andres Zdeněk
CZ
Braunová Helena
CZ
CZ Ditterová Kateřina
CZ
Dvořák Vlastimil
CZ
Hais Rudolf
CZ
Harcuba Jiří
CZ
Horák Miroslav
CZ
Hovorka Zdeněk
CZ
Jech Petr sen
CZ
Jech Petr jun
CZ
CZ Klinger Roman
CZ
Kopalová Tanja
CZ
Malá Olga
CZ
Polanecký Jaroslav
CZ
Raiter Ota
CZ
Rath Leonid
A
Rath Peter
A
Rybáček Karel
CZ
CZ Slaninová Zdenka
CZ
Slavík Petr
CZ
Šeps Miroslav
CZ
Šrámková Hana
CZ
Štrojsa Josef
CZ
Vojtíšková Markéta
CZ
Werner Pavel
CZ